fbpx

O nas

KIM JESTEŚMY?

Kornelia Duda

matematyka

Cześć! Nazywam się Kornelia i jestem tu po to, by pomóc Ci jak najlepiej zdać maturę z matematyki! Wiem doskonale, jak dobrze Cię wesprzeć, ponieważ od 9 lat zajmuję się przygotowywaniem maturzystów do egzaminu dojrzałości!

Do stworzenia tego kursu wykorzystałam doświadczenie, które nabyłam między innymi, gdy prowadziłam zajęcia dla tysięcy maturzystów w ramach ogólnopolskiego wydarzenia. Jego celem było powtórzenie najistotniejszych zagadnień przed samą maturą.

Moja misja to tworzenie najwyższej jakości treści dla każdego maturzysty (nie tylko dla tych, którzy ogarniają matmę), więc wydałam książkę „Pewniaki Maturalne”, która pozwala na powtórkę najważniejszych typów zadań.

Od lat wspieram maturzystów poprzez działania na Facebooku, YouTube oraz podczas indywidualnej współpracy. Zrobiłam wszystko, aby ten kurs był najlepszym połączeniem mojej wiedzy, doświadczenia, a także wyrozumiałego podejścia – bo każdy może zrozumieć matematykę, wystarczy ją odpowiednio przedstawić 🙂.

Rita Larek

język polski

Cześć! Mam na imię Rita i od 2012 roku przygotowuję uczniów do matury z języka polskiego. We wrześniu 2019 uruchomiłam kanał Pracownia Literacka na YouTube, gdzie publikuję filmy, które pomagają w zdobyciu maturalnej wiedzy. Do tej pory moje klipy wyświetliło już blisko milion osób i ta liczba cały czas rośnie!

Ukończyłam poznańską polonistykę w obrębie trzech specjalizacji: nauczycielskiej, artystyczno-literackiej oraz kultury mediów cyfrowych. Jestem m.in. wieloletnią stypendystką UAM czy laureatką Nagrody Rektora UAM.

Zawodu nauczyciela uczyłam się m.in. podczas współpracy ze Szkołą demokratyczną „Trampolina”, pracy z uczniami w ramach edukacji domowej czy prowadzenia licznych warsztatów. Pierwszych korepetycji z języka polskiego udzieliłam zaś będąc w II klasie gimnazjum i od tego czasu nie przestałam ani na chwilę pomagać uczniom. Stworzyłam więc Pracownię Literacką – miejsce, które wspiera w nauce języka polskiego. Dodam, że poza korepetycjami prowadzę też zajęcia kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży 🙂 .

Ania Dąbrowska

chemia

Nazywam się Ania Dąbrowska i jestem wirtualnym nauczycielem chemii. Ukończyłam Chemię Podstawową i Stosowaną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na dwóch specjalizacjach: materiałowej i nauczycielskiej. Specjalizuję się w kursach online – uczyłam zdalnie zanim to było modne 😎. Z moich lekcji skorzystało już 2 tys. osób, a mojego bloga paniodchemii.pl odwiedza rocznie prawie 100 tys. osób.

Jestem miłośnikiem efektywności – zarówno w swoich działaniach, jak i u osób, które uczę. Wyznaję zasadę, że nie liczy się ilość przerobionych zadań, ale sposób, w jaki podchodzimy do nauki i umiejętne planowanie powtórek.

Bardzo ważny jest dla mnie humor i miła atmosfera. Szorstkie podejście do uczniów i przestarzałe metody nauczania wzbudzają mój wewnętrzny sprzeciw. Dlatego tylko u mnie uczysz się słuchając o miłosnych historiach Janusza i Grażyny 😉.

Trwa promocja na nasze kursy maturalne online. Dołącz do 16.09.2021 i odbierz bonusy!