Hej, Maturzysto, zdajesz w tym roku? Sprawdź TOPzadania, czyli 3 godziny rozwiązywania TOPOWYCH zadań maturalnych!

Bezpłatne lekcje próbne

Założ bezpłatne konto i odbierz:

Niezbędnik maturzysty

Kluczowe informacje – zapewniamy kompletny przegląd tego, co musisz wiedzieć. Od kluczowych zagadnień, przez różnice między programem, a wymaganiami egzaminacyjnymi, po niezbędne punkty do zdania matury!

Gotowe rozwiązania na nieprzewidziane sytuacje – zastanawiasz się, jak postąpić, jeśli niespodziewanie zachorujesz? A może martwisz się, co zrobić, gdy wyniki nie będą zadowalające? Odpowiadamy na te i inne pytania “co jeśli”, by zapewnić Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Harmonogram w zasięgu ręki – zapomnij o stresie związanym z zapamiętywaniem dat i terminów. Niezbędnik przypomni Ci o kluczowych terminach matury 2024. Dzięki temu wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na nauce, mając pewność, że nic ważnego Ci nie umknie

LEKCJE PRÓBNE z dowolnych przedmiotów dostępne od ręki

Poznaj naszych nauczycieli – dzięki lekcjom próbnym masz okazję poznać naszych nauczycieli. Możesz się przekonać, że oni nie tylko świetnie znają swoje przedmioty, ale też mają sposoby, jak przekazać Ci wiedzę w zrozumiały sposób.

Wejdź w świat nowoczesnej nauki – skorzystaj z produktu, który łączy w sobie autorskie materiały, interaktywne lekcje wideo i bezpośrednią możliwość zadawania pytań nauczycielom. To twoja szansa, by ułatwić sobie zdobycie wiedzy.

Odkryj, nie ryzykując – sprawdź jak nasze lekcje próbne mogą pomóc Ci w przygotowaniach do matury, nie podejmując żadnych zobowiązań. To świetna okazja by sprawdzić, czy odpowiada Ci nasz sposób nauki.

Bezpłatne lekcje próbne - dowiedz się więcej

Pełnowartościowy produkt...

Lekcje próbne to pełnowartościowe produkty - dokładnie tak samo wyglądają te tematy w naszych kursach maturalnych! Jest to próbka, która pozwoli Ci ocenić czy ta forma nauczania jest dla Ciebie. 

...całkowicie bezpłatnie!

Lekcje są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące! Nie musisz podpinać karty, nie obciążymy Cię żadnymi kosztami. Otrzymujesz od nas aż 11 lekcji próbnych z różnych przedmiotów!

Dla maturzystów i nie tylko!​

Nasze lekcje sprawdzą się nie tylko u maturzystów, ale również uczniów młodszych klas. Możesz wykorzystać je przy powtórkach do matury, a także przy nauce do sprawdzianu bądź kartkówki.

Jak pobrać lekcje próbne?

Jeżeli jest to Twój pierwszy kurs i nie masz jeszcze założonego u nas konta to możesz je bezpłatnie utworzyć klikając link Zarejestruj się w prawym górnym roku strony (poniżej zrzut ekranu).

Otworzy się podstrona z formularzem rejestracji. Aby utworzyć konto należy uzupełnić pola: e-mail, hasło (tu wpisz hasło jakiego chcesz używać do logowania się do konta), imię, nazwisko, nazwa użytkownika oraz zgoda na newsletter. Jeśli je uzupełnisz, to automatycznie zostanie dla Ciebie utworzone nowe konto (dane, które podasz w formularzu, będą służyły do logowania na platformę). 

Po wpisaniu danych i zatwierdzeniu otrzymasz maila z prośbą o aktywację konta (koniecznie sprawdź folder ze spamem!). Kliknij na link w mailu i gotowe! Twoje bezpłatne lekcje czekają już na Ciebie!