Bezpłatne lekcje próbne

Bezpłatne lekcje próbne - dowiedz się więcej

Pełnowartościowy produkt...

Lekcje próbne to pełnowartościowe produkty - dokładnie tak samo wyglądają te tematy w naszych kursach maturalnych! Jest to próbka, która pozwoli Ci ocenić czy ta forma nauczania jest dla Ciebie. 

...całkowicie bezpłatnie!

Lekcje są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące! Nie musisz podpinać karty, nie obciążymy Cię żadnymi kosztami. Możesz pobrać aż 11 lekcji próbnych z różnych przedmiotów!

Dla maturzystów i nie tylko!​

Nasze lekcje sprawdzą się nie tylko u maturzystów, ale również uczniów młodszych klas. Możesz wykorzystać je przy powtórkach do matury, a także przy nauce do sprawdzianu bądź kartkówki.

Jak pobrać lekcję próbną?

Kliknij w jeden z odnośników na dole tej strony – przekierujemy Cię na stronę danej lekcji na naszej platformie. Jeśli masz już u nas konto i jesteś zalogowany to, aby rozpocząć daną lekcję, musisz kliknąć na przycisk „rozpocznij kurs”. Jeżeli nie jesteś zalogowany to na stronie lekcji próbnej zobaczysz przycisk „Zaloguj się, aby dołączyć”.

Jeżeli jest to Twój pierwszy kurs i nie masz jeszcze założonego u nas konta to możesz je bezpłatnie utworzyć klikając link Zarejestruj się w prawym górnym roku strony (poniżej zrzut ekranu).

Otworzy się podstrona z formularzem rejestracji. Aby utworzyć konto należy uzupełnić pola: e-mail, hasło (tu wpisz hasło jakiego chcesz używać do logowania się do konta), imię, nazwisko, nazwa użytkownika oraz zgoda na newsletter. Jeśli je uzupełnisz, to automatycznie zostanie dla Ciebie utworzone nowe konto (dane, które podasz w formularzu, będą służyły do logowania na platformę). 

Po wpisaniu danych i zatwierdzeniu otrzymasz maila z prośbą o aktywację konta (koniecznie sprawdź folder ze spamem!). Kliknij na link w mailu i gotowe! Twoje bezpłatne lekcje czekają już na Ciebie!