Hej, Maturzysto, zdajesz w tym roku? Sprawdź TOPzadania, czyli 3 godziny rozwiązywania TOPOWYCH zadań maturalnych!

Strona główna

TOPzadania
uratują Twój wynik
na maturze 🚀

Nie trać czasu i poczuj się pewniej
na maturze! 🤩

PLAN AWARYJNY
uratuje Twój wynik
na maturze 🚀

Nie trać czasu i popraw z nami
swój wynik na maturze! 🤩

Troska o maturzystów.
Zawodowo!

W naszych kursach masz stały kontakt z nauczycielami i możliwość przesyłania arkuszy maturalnych do sprawdzenia. Prowadzimy Cię do matury krok po kroku!

Jak uczymy?

TEORIA

Każdy temat poprzedza video wprowadzające do tematu

ZADANIA I QUIZY z rOZWIĄZANIAMI

Sprawdzasz się na bieżąco w zadaniach maturalnych

KONTAKT Z NAUCZYCIELEM

Zadaj pytanie pod lekcją lub napisz do nauczyciela na czacie.

GRUPY DLA KURSANTÓW

Bądź w stałym kontakcie z innymi uczniami - motywacja gwarantowana!

Pełne wsparcie do matury

Nasze kursy to jedyna forma przygotowania, która łączy elastyczność lekcji online z ciągłym kontaktem z nauczycielem.

Materiały video są nagrane specjalnie do kursu i obejmują całą podstawę programową.

Sprawdzamy przesłane przez Ciebie prace, dzięki czemu korygujesz błędy na bieżąco.

Prowadzimy za rękę od podstaw – dasz radę nawet jeśli masz braki.

Bezpłatne lekcje próbne

Rozpocznij naukę do matury już teraz! Załóż darmowe konto klikając w zarejestruj się i ciesz się automatycznym dostępem do lekcji próbnych. Odkryj wygodę nauki, gdzie Twoje lekcje czekają na Ciebie od razu po zalogowaniu w zakładce „darmowe materiały” (w panelu po lewej stronie).

Najczęstsze pytania

Zakup lekcji obejmuje dostęp do platformy kursowej poprzez indywidualne konto użytkownika. Zakupiona lekcja jest dostępna na koncie przez 1 rok. Lekcje trwają od 30 do 90 minut, w zależności od tematu. Lekcje z różnych przedmiotów różnią się od siebie, ale w każdej znajdziesz materiał wideo z omówioną teorią. W niektórych również rozwiązujemy przykładowe zadania z arkuszy maturalnych. Dostajesz też prezentację do pobrania i najczęściej również dodatkowe zadania do samodzielnego rozwiązania.

Do każdej lekcji możesz zadawać pytania w komentarzu pod nagraniem.

Pobierz bezpłatną lekcję próbną, aby zobaczyć jak dokładnie wygląda lekcja

Oczywiście, to nasza podstawowa oferta! Kurs maturalny to kompleksowe przygotowanie do matury obejmujące całą podstawę programową. Oferujemy dwa pakiety: kursy w wersji standard i w wersji VIP.

W wersji standard dostajesz dostęp do wszystkich materiałów, które są na platformie – wszystkie lekcje, nagrania bonusowe, materiały do pobrania, notatki… Cokolwiek jest na platformie – Ty masz to w cenie 🙂 Dodatkowo dostajesz dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów, gdzie możesz zadawać swoje pytania. 

W wersji VIP dostajesz wszystko to, co w standardzie + możliwość wysyłki rozwiązanych przez Ciebie arkuszy maturalnych, które później dostajesz z komentarzem. 

Już teraz pobierz BEZPŁATNĄ lekcję próbną i zobacz jak przyjemna jest nauka z naszymi kursami!

Tak! Pod każdą lekcją znajdziesz sekcję komentarzy – możesz tam zadać dowolne pytanie do lekcji, a my odpowiemy Ci w tym samym miejscu. Dzięki temu będziesz je mieć zawsze pod ręką. 

Jeśli zdecydujesz się na jeden z kursów maturalnych, otrzymasz również dostęp do grupy dla kursantów, na której również możesz zadawać pytania 🙂 

Oczywiście, jest to nawet wskazane! Linki do bezpłatnych lekcji znajdziesz nad sekcją pytań oraz na zakładce WYPRÓBUJ! . 

Tak, jest taka możliwość. Zależy nam na zadowoleniu naszych kursantów i dlatego oferujemy możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to po prostu napisz do nas – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy 🙂

Dostęp do nagrań masz przez okrągły rok od czasu zakupu, niezależnie od typu produktu.

Tak! Choć kurs jest stworzony z myślą o maturzystach, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z niego przy bieżącym materiale lub przy okazji sprawdzianów. Regularna nauka przyniesie nawet lepsze rezultaty. W przypadku kursów maturalnych dostajesz od nas możliwość przedłużenia dostępu w baaaaardzo atrakcyjnej cenie!

Nie ma znaczenia z jakiej wersji kursu maturalnego skorzystasz teraz, będziesz mógł przedłużyć go za 99 zł do wersji standard i 299 zł do wersji VIP.

Pewnie! Mało tego – dostaniesz od nas możliwość przedłużenia dostępu w baaaaardzo atrakcyjnej cenie!

Nie ma znaczenia z jakiej wersji kursu maturalnego skorzystasz teraz, będziesz mógł przedłużyć go za 99 zł do wersji standard i 299 zł do wersji VIP.

Wysyłamy w tej sprawie maila na kilka tygodni przez wygaśnięciem dostępu – jeśli nie widzisz takiej wiadomości w swojej skrzynce odezwij się do nas.

Tak, jest możliwość zakupu na raty dla zakupów powyżej 300 zł. Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć płatność. O tym jak z nich skorzystać dowiesz się z instrukcji.
Uwaga – płatności ratalne są obsługiwane przez bank, nie mamy wpływu na decyzję o przyznaniu rat, ani wglądu płatności ratalnej. 

Wszystkie kursy, które zamawiasz są przypisane do jednego konta. Jeśli kiedykolwiek zamawiałeś lekcję lub kurs (wliczając bezpłatną lekcję pokazową) korzystając z tego samego adresu email, to dane logowania zostają bez zmian.

Jeśli to pierwszy zakup to kliknij przycisk “zaloguj się” w prawym górnym rogu. Następnie kliknij w link “Nie pamiętasz hasła?” i wpisz adres e-mail podany przy zakupie. Powinieneś dostać wiadomość z linkiem do resetowania hasła. 

Jeśli nadal pojawiają się problemy to skontaktuj się z nami.

Sprawdź opinie uczniów

Zapisz się do newslettera

i zgarniaj BEZPŁATNE wskazówki, z którymi
podkręcisz swój wynik na maturze!

.