Żywienie

19,90 

OPIS

Lekcja online „Żywienie”

W tej lekcji poznasz:

  • przymiotniki, które pozwolą Ci opisywać jedzenie
  • słówka oraz wyrażenia związane z przygotowaniem posiłku
  • słownictwo dotyczące posiłków i ich przygotowania
  • nazwy produktów spożywczych
  • słownictwo związane z składnikami odżywczymi

Ponadto, wykonasz ćwiczenia, które wskażą zastosowanie słówek w praktyce. Poznasz także metodę, która ułatwi Ci naukę!

W każdej lekcji pojedynczej znajdziesz: nagranie, w którym omawiam całą teorię + nagrania z ćwiczeniami + przydatne słówka w pliku PDF do pobrania.

Dostęp do lekcji jest ważny przez okrągły rok od zakupu.
Zakupione lekcje znajdziesz na swoim koncie w zakładce “moje kursy”.

Współadministratorem danych osobowych w przypadku tego kursu jest Anna Klisz. Klauzulę informacyjną znajdziesz tutaj.

NASZE KURSY MATURALNE

  • Kurs maturalny z języka angielskiego (wersja standard)

    699,00 
  • Kurs maturalny z języka angielskiego (wersja VIP)

    899,00 
  • Kurs maturalny z fizyki (wersja VIP)

    899,00 
  • Kurs maturalny z fizyki (wersja standard)

    699,00 
  • Kurs maturalny z matematyki (wersja standard)

    399,00 
  • Kurs maturalny z matematyki (wersja VIP)

    599,00