Wirtualna asystentka - dział techniczny

Masz doświadczenie w obsłudze lub tworzeniu stron internetowych na WordPressie? Lubisz przewidywalną pracę, nie nudzą Cię technikalia, a Excel to Twój serdeczny przyjaciel? W takim razie ta oferta na pewno Cię zainteresuje!

Krótko o nas

Hej! Jesteśmy 11-osobowym zespołem nauczycieli i nie tylko (tak, wiemy, na zdjęciu jest nas mniej – szybko się rozwijamy :)), który postawił sobie za cel pomóc maturzystom w ich szkolnych zmaganiach. Choć na co dzień nie widujemy się na żywo (wszyscy pracujemy zdalnie), to tworzymy zgrany team. Kochamy naszych maturzystów, a oni kochają nas, bo jesteśmy konkretni, pomocni i (przede wszystkim) troszczymy się o nich! Chcemy robić DOBRE rzeczy, dlatego słuchamy ich i ciągle ulepszamy nasze lekcje. Ostatnio jednak pomysły prześcignęły liczbę rąk do pracy. Dlatego potrzebujemy… Ciebie!

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę naszej strony (sklepu oraz platformy kursowej). Zależy nam na stałej współpracy, dlatego szukamy osoby, która jest dyspozycyjna w wymiarze minimum 10 godzin tygodniowo.

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

  • Wprowadzanie kursów online na platformę (tworzenie szkieletu kursu na WordPressie – LearnDash, osadzanie materiałów video, tworzenie odpowiednich linków itd)
  • Wykonywanie okresowych audytów strony
  • Tworzenie raportów excelowych, import/export danych ze strony
  • Wprowadzanie modyfikacji na stronie (proste podmiany grafik/tekstów, wprowadzanie wpisów na bloga)
  • Tworzenie produktów w WooCommerce
  • Kontakt z zewnętrznym działem IT
  • Tworzenie prostych automatyzacji (pokażemy jak :))

Możesz liczyć na:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, B2B)
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca (pracujemy wyłącznie online; pracujesz tam, gdzie Ci wygodnie)
  • Pracę w dobrze zorganizowanym i przedsiębiorczym zespole
  • Szkolenia z zakresu narzędzi online

Oczekujemy, że:

  • Masz doświadczenie w pracy z WordPressem – jesteś w stanie samodzielnie stworzyć nową podstronę, wprowadzić produkt do sklepu na WooCommerce, zainstalować wtyczkę
  • Znasz podstawowe funkcjonalności oraz formuły Excela
  • Lubisz pracę “na zapleczu”, umiesz pracować z procedurami, instrukcjami
  • Jesteś dokładna/y, umiesz działać systemowo – to BARDZO ważne!
  • Jesteś (wybacz, ale musimy użyć tego słowa :)) proaktywna/y – chcemy żebyś umiał(a) samodzielnie podejmować decyzje, a także ocenić, kiedy należy poprosić o pomoc, a kiedy można znaleźć rozwiązanie na YouTube 🙂

Byłoby super, gdybyś:

  • Miał(a) doświadczenie w pracy z kursami online
  • Znał(a) również bardziej zaawansowane funkcje Excela – tabele przestawne, formatowanie warunkowe, formuły typu wyszukaj.pionowo
  • Miał(a) doświadczenie we wprowadzaniu automatyzacji (Zapier, Integromat, Automator lub inne narzędzie)
  • Miał(a) choć minimalny zmysł estetyczny (nie jest to must, współpracujemy z grafikiem, ale przydaje się)

Ta praca nie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Nie chcesz pracować z domu i potrzebujesz regularnych wizyt w biurze
  • Potrzebujesz dużo kontaktu z ludźmi
  • Męczą Cię powtarzalne zajęcia i ciężko utrzymać Ci skupienie
  • Nie masz oka do szczegółów – przecinki, kropki, duża czy mała litera, co za różnica 🙂
  • Nie masz doświadczenia i musiał(a)byś nauczyć się wszystkiego od podstaw

Brzmi interesująco?
Ok, już mówimy co dalej.

Rekrutacja będzie wyglądała następująco:

Do 11.05.2022 (do  końca dnia)
Zbieramy odpowiedzi na ankiety (link znajdziesz na dole tej strony).

Do 18.05.2022 (do  końca dnia)
Analizujemy przesłane odpowiedzi, do wybranych osób wysyłamy link i instrukcję do zadania praktycznego. Do pozostałych osób wysyłamy wiadomość o zakończeniu rekrutacji.

do 29.05.2022 (do  końca dnia)
Czekamy na przesłanie zadania praktycznego.

do 5.06.2022 (do  końca dnia)
Analizujemy przesłane zadania i przekazujemy informację zwrotną. Kontaktujemy się z wybranymi osobami do pozostałych wysyłamy wiadomość o zakończeniu rekrutacji.

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Napisz na adres kontakt@kursydomatury.pl.

ETAP NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONY, SKONTAKTUJEMY SIĘ ZE WSZYSTKIMI WG POWYŻSZEGO HARMONOGRAMU.