Niezdana matura?
Zapewnij sobie profesjonalną pomoc!

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE zajęcia online, dzięki którym dowiesz się, jak skutecznie poprawić maturę z matematyki i polskiego!

wtorek 5.07.2022, godz. 12.00 i 13.30
środa 6.07.2022, godz. 12.00 i 13.30

Plan zajęć:

wtorek 5.07.2022

  • 12:00 “9 sekretów jak przygotować się do poprawki z matmy w 49 dni”
  • 13:30 „6 kroków do zdanej poprawki z języka polskiego”

środa 6.07.2022

  • 12:00 “5 Trików na poprawkę z matmy – jak zdać nawet, jeśli nic nie umiesz”
  • 13:30 „Jak napisać rozprawkę, żeby zdać poprawkę?”

Dlaczego WARTO przyjść na te zajęcia?

  1. Dowiesz się, jak zorganizować swoją naukę do poprawki i zadbać do właściwe nastawienie.
  2. Poznasz najważniejsze działy, które mogą Cię uratować na poprawce.
  3. Zdradzimy Ci nasze sprawdzone triki na to, jak zdać maturę poprawkową, nawet jeśli… nic nie umiesz (psst tego nie mówią w szkole!)
  4. Wesprzemy Cię mentalnie w tym wymagającym czasie!

Zapisuję się na zajęcia (do wyboru):

.

Koniecznie sprawdź, czy mail potwierdzający zapis na zajęcia trafił do Twoje skrzynki (zajrzyj do zakładek spam, oferty, społeczności). Jeżeli go nie znajdziesz, napisz na adres kontakt@kursydomatury.pl i zyskaj pewność, że weźmiesz udział w spotkaniu!

Kto Ci pomoże? Poznajmy się!

Kornelia Duda

@szachmat.korneliaduda

Nazywam się Kornelia Duda i od ponad 10 lat przygotowuję uczniów do matury z matematyki. Prowadziłam zajęcia dla tysięcy maturzystów w ramach ogólnopolskiego wydarzenia, napisałam książkę ,,Pewniaki Maturalne“, która pozwala na powtórkę najważniejszych maturalnych zagadnień oraz stworzyłam kurs maturalny online z matematyki, który pomógł blisko 800 maturzystom. Dziś chcę Cię przekonać, że poprawienie z matematyki jest możliwe. Pokażę Ci jak się do tego zabrać krok po kroku, wszystko w oparciu o moje długoletnie doświadczenie! A zatem – otrzyj łzy i dołącz do naszego spotkania!

Rita Larek

@pracownialiteracka

Mam na imię Rita i od września 2019 roku na YouTube prowadzę kanał Pracownia Literacka, gdzie publikuję filmy z treściami przygotowującymi do matury z języka polskiego. Do tej pory moje filmy wyświetlono ponad 6,5 MILIONA razy i ta liczba cały czas rośnie!
Jako nauczycielka z dziesięcioletnim doświadczeniem wiem, czego potrzeba osobom poprawiającym maturę. Tyle razy bowiem drzwi do mojego poznańskiego biura nawiedzali w lipcu nowi uczniowie, że rozumiem potrzeby osób, które nie zaliczyły egzaminu w pierwszym terminie. Nie trać czasu na zamartwianie się – skorzystaj z mojej profesjonalnej pomocy!

Znasz kogoś, komu pomogą te zajęcia? Koniecznie prześlij mu link do tej strony. Pomóżmy jak największej liczbie osób!

Najczęstsze pytania

Czy podczas spotkania muszę mieć włączoną kamerę lub mikrofon? Czy ktoś zada mi jakieś pytania?

Nie, podczas spotkania nie musisz mieć włączonej kamery ani mikrofonu. Nikt nie będzie Cię o nic pytał.

Czy podczas spotkania mogę zadać pytanie?

Tak. Zajęcia odbędą się poprzez transmisję na platformie YouTube, będziesz mieć dostęp do czatu w trakcie wydarzenia. To właśnie za jego pośrednictwem możesz zadać pytania.

Czy dostanę jakieś materiały?

Tak. Po spotkaniu trafi do Ciebie prezentacja z omawianymi zagadnieniami. Prześlemy ją na Twój adres e-mail, który podasz przy zapisie.

Czy muszę się zapisywać?

Tak – potrzebujemy Twojego maila, aby wysyłać Ci przypomnienia o spotkaniu i materiały do pobrania. Z doświadczenia wiemy, że dzięki temu Twoja nauka będzie bardziej efektywna.

Mam inne pytanie...

Napisz do nas na adres kontakt@kursydomatury.pl, a zespół Kursydomatury.pl odpowie na Twoje pytania!