Wybór bez ryzyka

Od 1993 roku kursy przygotowawcze Fundacji „Universitatis Varsoviensis” są najlepszym sposobem przygotowania się do matury i otworzenia sobie drogi do studiowania na prestiżowych uczelniach w Polsce i za granicą.

W ostatnich latach powstało wiele firm, które przekonują, że też potrafią pomóc maturzystom. Przypominamy więc 10 zasad, które pozwolą Państwu odróżnić kursy Fundacji od innych ofert:

Naszym największym atutem są wykładowcy. Nie skupiamy się na zatrudnianiu nauczycieli, tylko wyszukiwaniu najlepszych specjalistów z poszczególnych przedmiotów. Od ponad 20 lat na naszych kursach uczą wykładowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, PAN i warszawskich liceów – osoby, które posiadają talent pedagogiczny i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć oraz znakomicie znają programy kształcenia i zasady tworzenia pytań egzaminacyjnych.

Przygotowaliśmy do matury już ponad 29 tysięcy uczniów. Absolwenci żadnej placówki edukacyjnej nie są tak licznie reprezentowani wśród studentów Uniwersytetu Warszawskiego jak nasi kursanci z ostatnich lat. Duże grupy naszych adeptów spotkać można również na Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, SGH, SGGW i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Udział w naszych kursach nie wiąże się z ryzykiem finansowym. W ciągu trzech pierwszych tygodni zajęć można, wycofać się bez podania powodu. Nie ma potrąceń za pierwsze godziny zajęć, ani za materiały pomocnicze odebrane w pierwszych tygodniach. Jest za to czas na zmianę kursu, bo z reguły rozpoczynamy zajęcia w pierwszym miesiącu roku szkolnego.

Proponujemy bardzo korzystny system opłat za zajęcia. Oprócz zniżek i rabatów, każdy kursant może skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty.

Wszystkie materiały dydaktyczne rozdajemy uczestnikom kursu nieodpłatnie.

Posiadamy wyjątkowo elastyczny grafik zajęć i największy wybór kursów. Można u nas wybrać zajęcia czwartkowe, piątkowe lub sobotnie, poziom podstawowy lub rozszerzony, a przede wszystkim można pogodzić uczestnictwo w dwóch lub trzech kursach.

Nasze kursy to najlepsza wiwisekcja matury. Rozkładamy na czynniki pierwsze obowiązkową część programu nauczania, przeprowadzamy matury próbne, omawiamy błędy popełniane przez kursantów, bazujemy na symulacjach matury opracowanych wyłącznie dla nas, a nie tylko na testach z lat ubiegłych.

Mamy najszerszą i najbardziej utytułowaną kadrę prowadzących, a mimo to nie zatrudniamy „specjalistów od wszystkiego”. Na wybranych kursach wykładowcy zmieniają się w zależności od grupy tematów, która jest ich podstawową specjalnością.

Oferujemy wysoką skuteczność za rozsądne ceny. Od wielu lat możemy sobie pozwolić na niewygórowane ceny kursów dzięki stabilnej pozycji Fundacji w sektorze organizacji pozarządowych, prowadzeniu większości zapisów przez internet i skromnym kampaniom reklamowym, które z powodzeniem są uzupełniane przez pozytywne opinie, jakie w swoich środowiskach wystawiają nam kursanci z poprzednich roczników.

Zapewniamy bardzo dogodną lokalizację zajęć. Wszystkie kursy prowadzimy w jednym budynku, w centrum Warszawy (ul. Świętokrzyska 1), przy Stacji Metro Nowy Świat- Uniwersytet.